Продукція > REFOND > RF-RURA30TS-CE
RF-RURA30TS-CE REFOND
Виробник: REFOND
LED 3528 (PLCC2) red; luminosity: 542-1192mcd; viewing angle: 120°; led current: 30mA Wavelenght: 618-627nm; operating voltage: 1,8-2,4V RF-RURA30TS-CE REFOND OLC.RF-RURA30TS-CE
кількість в упаковці: 500 шт
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
LED 3528 (PLCC2) red; luminosity: 542-1192mcd; viewing angle: 120°; led current: 30mA Wavelenght: 618-627nm; operating voltage: 1,8-2,4V RF-RURA30TS-CE REFOND OLC.RF-RURA30TS-CE, кількість в упаковці: 500 шт.
Інші пропозиції RF-RURA30TS-CE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RF-RURA30TS-CE Виробник : SHENZHEN REFOND OPTOELECTRONICS CO., LTD 3528 / 618-627nm(=red, красный) / 542-1192mcd@20mA@1.8-2.4V (при Ts=25C) / Max=30mA@72mW / 120deg. Група товару: Світлодіоди PLCC Од. вим: шт
товару немає в наявності
RF-RURA30TS-CE Виробник : SHENZHEN REFOND OPTOELECTRONICS CO., LTD 3528 / 618-627nm(=red, красный) / 542-1192mcd@20mA@1.8-2.4V (при Ts=25C) / Max=30mA@72mW / 120deg. Група товару: Світлодіоди та світлодіодні модулі Од. вим: шт