Продукція > REFOND > RF-W7SP30TS-A44
RF-W7SP30TS-A44
RF-W7SP30TS-A44 REFOND
RF-W7SP30TS-A44.pdf catalouge-REFOND.pdf
Виробник: REFOND
Category: SMD colour LEDs
Description: LED; RGB; SMD; PLCC6; 1.8÷2.4/2.7÷3.4/2.7÷3.4VDC; 3.5x2.8x1.8mm
Type of diode: LED
LED colour: RGB
Mounting: SMD
Case: PLCC6
Case - mm: 3528
Operating voltage: 1.8...2.4/2.7...3.4/2.7...3.4V DC
Dimensions: 3.5x2.8x1.8mm
Viewing angle: 120°
LED current: 20mA
Wavelength: 465...475nm; 515...530nm; 615...630nm
LED lens: transparent
LED version: tricolour
Luminosity of red colour: 530...1000mcd
Luminosity of blue colour: 280...650mcd
Luminosity of green colour: 1200...2300mcd
на замовлення 10920 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD colour LEDs, Description: LED; RGB; SMD; PLCC6; 1.8÷2.4/2.7÷3.4/2.7÷3.4VDC; 3.5x2.8x1.8mm, Type of diode: LED, LED colour: RGB, Mounting: SMD, Case: PLCC6, Case - mm: 3528, Operating voltage: 1.8...2.4/2.7...3.4/2.7...3.4V DC, Dimensions: 3.5x2.8x1.8mm, Viewing angle: 120°, LED current: 20mA, Wavelength: 465...475nm; 515...530nm; 615...630nm, LED lens: transparent, LED version: tricolour, Luminosity of red colour: 530...1000mcd, Luminosity of blue colour: 280...650mcd, Luminosity of green colour: 1200...2300mcd.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RF-W7SP30TS-A44 Виробник : REFOND LED SMD RGB; luminosity: 530mcd ~ 1000mcd/1200mcd ~ 2300mcd/280mcd ~ 350mcd; diode current: 30mA Wavelenght: 615nm ~ 630nm/515nm ~ 530nm/465nm ~ 475nm; viewing angle: 120°; operating voltage: 1,8V ~ 2,4V/2,7V ~ 3,4V/2,7V ~ 3,4V RF-W7SP30TS-A44 REFOND OLR