RF03N100F250CT
RF03N100F250CT Walsin Technology Corporation
WTC_MLCC_Microwave_RF.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Description: CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 0201
Tolerance: ±1%
Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 pF
на замовлення 15000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 0201, Tolerance: ±1%, Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RF03N100F250CT RF03N100F250CT Виробник : Walsin Technology Corporation WTC_MLCC_Microwave_RF.pdf Description: CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 0201
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Part Status: Active
Capacitance: 10 pF