Продукція > SAMTEC > RF047-01SP1-11SP9-1000
RF047-01SP1-11SP9-1000
RF047-01SP1-11SP9-1000 Samtec
RF047-01SP1-01SP1-0100
Виробник: Samtec
RF Cable Assemblies 50 Ohm, .047" RF Millimeter Wave Cable Assembly
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL SMA TO U.FL, MHF1, Packaging: Bulk, Style: SMA to U.FL (UMCC), I-PEX MHF1, Operating Temperature: -65°C ~ 165°C, Cable Type: 0.047" Flexible Cable, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Plug, Frequency - Max: 20 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Style: SMA to U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Operating Temperature: -65°C ~ 165°C
Cable Type: 0.047" Flexible Cable
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Plug
Frequency - Max: 20 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms