Продукція > SAMTEC > RF047-A-92SP-92SP-0152
RF047-A-92SP-92SP-0152
RF047-A-92SP-92SP-0152 Samtec
rf047-2854716.pdf
Виробник: Samtec
RF Cable Assemblies 50 Ohm
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSY 2.92MM PLUG 5.984", Packaging: Bag, Features: Shielded, Color: Violet, Length: 5.984" (152.00mm), Style: 2.92mm to 2.92mm, Cable Type: 0.047" Flexible Cable, 1st Connector: 2.92mm Plug, 2nd Connector: 2.92mm Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 65 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RF047-A-92SP-92SP-0152 RF047-A-92SP-92SP-0152 Виробник : Samtec 292_rf23c.pdf Cable Assembly 0.047 Flexible Cable 0.152m 29AWG 2.92mm to 2.92mm PL-PL
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 25 шт:
RF047-A-92SP-92SP-0152 RF047-A-92SP-92SP-0152 Виробник : Samtec Inc. 292_rf047-a.pdf Description: CBL ASSY 2.92MM PLUG 5.984"
Packaging: Bag
Features: Shielded
Color: Violet
Length: 5.984" (152.00mm)
Style: 2.92mm to 2.92mm
Cable Type: 0.047" Flexible Cable
1st Connector: 2.92mm Plug
2nd Connector: 2.92mm Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 65 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms