RF062PJ270CS
RF062PJ270CS Samsung Electro-Mechanics
chip_resistor_catalog.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Res Thick Film Array 27 Ohm 5% ±250ppm/°C ISOL 4-Pin 0302(2 X 0201) Flat SMD T/R
Написати відгук
Description: RES ARRAY 2 RES 27 OHM 0302, Resistance (Ohms): 27, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Power Per Element: 31mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 4, Package / Case: 0302 (0805 Metric), Long Side Terminals, Temperature Coefficient: ±250ppm/°C, Size / Dimension: 0.031" L x 0.024" W (0.80mm x 0.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.013" (0.33mm), Number of Resistors: 2.
Інші пропозиції RF062PJ270CS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RF062PJ270CS RF062PJ270CS Виробник : Samsung Electro-Mechanics Chip_Resistor.pdf Description: RES ARRAY 2 RES 27 OHM 0302
Resistance (Ohms): 27
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power Per Element: 31mW
Temperature Coefficient: ±250ppm/°C
Size / Dimension: 0.031" L x 0.024" W (0.80mm x 0.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.013" (0.33mm)