RF062PJ390CS
RF062PJ390CS Samsung Electro-Mechanics
Chip_Resistor.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: RES ARRAY 2 RES 39 OHM 0302
Packaging: Cut Tape (CT)
Resistance (Ohms): 39
Tolerance: ±5%
Power Per Element: 31mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 4
Package / Case: 0302 (0805 Metric), Long Side Terminals
Temperature Coefficient: ±250ppm/°C
Size / Dimension: 0.031" L x 0.024" W (0.80mm x 0.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.013" (0.33mm)
Number of Resistors: 2
на замовлення 596 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES ARRAY 2 RES 39 OHM 0302, Resistance (Ohms): 39, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Power Per Element: 31mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 4, Package / Case: 0302 (0805 Metric), Long Side Terminals, Temperature Coefficient: ±250ppm/°C, Size / Dimension: 0.031" L x 0.024" W (0.80mm x 0.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.013" (0.33mm), Number of Resistors: 2.
Інші пропозиції RF062PJ390CS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RF062PJ390CS RF062PJ390CS Виробник : Samsung Electro-Mechanics chip_resistor_catalog.pdf Res Thick Film Array 39 Ohm 5% ±250ppm/°C ISOL 4-Pin 0302(2 X 0201) Flat SMD T/R
товару немає в наявності
RF062PJ390CS RF062PJ390CS Виробник : Samsung Electro-Mechanics Chip_Resistor.pdf Description: RES ARRAY 2 RES 39 OHM 0302
Resistance (Ohms): 39
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power Per Element: 31mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 4
Mounting Type: Surface Mount