RF064PJ150CS
RF064PJ150CS Samsung Electro-Mechanics
Chip_Resistor.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: RES ARRAY 4 RES 15 OHM 0502
Resistance (Ohms): 15
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power Per Element: 31mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 8
Package / Case: 0502 (1406 Metric), Long Side Terminals
Temperature Coefficient: ±250ppm/°C
Size / Dimension: 0.055" L x 0.024" W (1.40mm x 0.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.013" (0.33mm)
Number of Resistors: 4
Написати відгук
Description: RES ARRAY 4 RES 15 OHM 0502, Resistance (Ohms): 15, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Power Per Element: 31mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 8, Package / Case: 0502 (1406 Metric), Long Side Terminals, Temperature Coefficient: ±250ppm/°C, Size / Dimension: 0.055" L x 0.024" W (1.40mm x 0.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.013" (0.33mm), Number of Resistors: 4.
Інші пропозиції RF064PJ150CS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RF064PJ150CS RF064PJ150CS Виробник : Samsung Electro-Mechanics Chip_Resistor.pdf Description: RES ARRAY 4 RES 15 OHM 0502
Packaging: Cut Tape (CT)
Resistance (Ohms): 15
Tolerance: ±5%
Power Per Element: 31mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 8
Mounting Type: Surface Mount