RF064PJ300CS
RF064PJ300CS Samsung Electro-Mechanics
chip_resistor_catalog.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Res Array 30 Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/°C ISOL 8-Pin 0502(4 X 0201) Flat SMD T/R
Написати відгук