RF220UF1
RF220UF1 Synapse Wireless
data-sheet-rf220uf1.pdf
Виробник: Synapse Wireless
Description: RF TXRX MOD CHIP + U.FL TH
Packaging: Tray
Package / Case: 24-DIP Module
Sensitivity: -103dBm
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 2.4GHz
Memory Size: 128kB Flash, 58kB RAM
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 2V ~ 3.6V
Power - Output: 20dBm
Data Rate: 2Mbps
Current - Receiving: 22mA
Current - Transmitting: 150mA
Antenna Type: Integrated, Chip + U.FL
RF Family/Standard: 802.15.4
Serial Interfaces: SPI, UART
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 272 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF TXRX MOD CHIP + U.FL TH, Packaging: Tray, Package / Case: 24-DIP Module, Sensitivity: -103dBm, Mounting Type: Through Hole, Frequency: 2.4GHz, Memory Size: 128kB Flash, 58kB RAM, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 2V ~ 3.6V, Power - Output: 20dBm, Data Rate: 2Mbps, Current - Receiving: 22mA, Current - Transmitting: 150mA, Antenna Type: Integrated, Chip + U.FL, RF Family/Standard: 802.15.4, Serial Interfaces: SPI, UART, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RF220UF1 Виробник : Synapse Wireless 255349042582153data-sheet-rf220uf1-ee23319d.pdf 802.15.4 SOC 2400MHz 2000Kbps 24-Pin