RFBLN1005040F0T
RFBLN1005040F0T Walsin Technology Corporation
RFBLN1005040F0T.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Description: RF BALUN TRANSFRMR 1805-2170MHZ
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 1.805GHz ~ 2.17GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 100Ohm
Insertion Loss (Max): 1.2dB
Phase Difference: 180° ±15°
Part Status: Active
на замовлення 3750 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF BALUN TRANSFRMR 1805-2170MHZ, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad, Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 1.805GHz ~ 2.17GHz, Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 100Ohm, Insertion Loss (Max): 1.2dB, Phase Difference: 180° ±15°, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount