RFBLN1005040K5T
RFBLN1005040K5T Walsin Technology Corporation
RFBLN1005040K5T.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Description: RF BALUN TRANSFORMER 5GHZ WLAN
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 4.9GHz ~ 5.95GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 100Ohm
Insertion Loss (Max): 0.75dB
Phase Difference: 180° ±10°
Part Status: Active
на замовлення 2930 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF BALUN TRANSFORMER 5GHZ WLAN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad, Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 4.9GHz ~ 5.95GHz, Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 100Ohm, Insertion Loss (Max): 0.75dB, Phase Difference: 180° ±10°, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RFBLN1005040K5T RFBLN1005040K5T Виробник : Walsin Technology Corporation RFBLN1005040K5T.pdf Description: RF BALUN TRANSFORMER 5GHZ WLAN
Mounting Type: Surface Mount