RFLPF1005040F0T Walsin Technology Corporation
RFLPF1005040F0T.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Description: RF FILTER LOW PASS 1695-2180MHZ
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 0.6dB
Height (Max): 0.020" (0.50mm)
Part Status: Active
на замовлення 2487 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER LOW PASS 1695-2180MHZ, Packaging: Tape & Reel (TR), Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Insertion Loss: 0.6dB, Height (Max): 0.020" (0.50mm), Part Status: Active.
Інші пропозиції RFLPF1005040F0T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Low Pass
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 0.6dB
Height (Max): 0.020" (0.50mm)