Продукція > HOPE > RFM220LS-433S1
RFM220LS-433S1 HOPE
Виробник: HOPE
RF module; ASK/OOK; 433MHz; 5kbps; -108dBm; 3V~5,5V; -40°C ~ 85°C; 32x11x5mm RFM220LS-433S1 RF RFM220LS-433S1
кількість в упаковці: 5 шт
на замовлення 14 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
RF module; ASK/OOK; 433MHz; 5kbps; -108dBm; 3V~5,5V; -40°C ~ 85°C; 32x11x5mm RFM220LS-433S1 RF RFM220LS-433S1, кількість в упаковці: 5 шт.