Продукція > HOPE > RFM300HW-433S2
RFM300HW-433S2 HOPE
Виробник: HOPE
ISM Transceiver Module With +20dBm(100mW) Output Power +20 dBm output power @RFM300HW; +13 dBm output power @RFM300W RFM300HW-433S2 RF RFM300HW-433s2
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 20 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Модульні елементи > Радіомодулі, Функціональний опис: Трансивер, 433MHz, інтерфейс SPI, 300кбіт / с, вихідна потужність 20Дб, модуляція: FSK, GFSK, and OOK modulation, Габарити: 16x16x1,9 mm, Живлення: 1,8 ... 3,6 V, Т, °C: -20 ... + 70 ° C, Тип зв’язку: RF, Частота: 433 MHz, Інтерфейс: SPI, Тип пристрою: Трансивер.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RFM300HW-433S2 RFM300HW-433S2
Код товару: 135557
Додати до обраних Обраний товар
Виробник : Hope RF rfm300hw_rfm300w_datasheet.pdf Модульні елементи > Радіомодулі
Функціональний опис: Трансивер, 433MHz, інтерфейс SPI, 300кбіт / с, вихідна потужність 20Дб, модуляція: FSK, GFSK, and OOK modulation
Габарити: 16x16x1,9 mm
Живлення: 1,8 ... 3,6 V
Т, °C: -20 ... + 70 ° C
Тип зв’язку: RF
Частота: 433 MHz