RFM300W-433S2
RFM300W-433S2 HOPE MICROELECTRONICS
RFM300HW_RFM300W.pdf HOPERF Catalog 2020.pdf
Виробник: HOPE MICROELECTRONICS
Category: RF modules
Description: Module: RF; FM transceiver; FSK,GFSK,OOK; 433.92MHz; SPI; -120dBm
Type of communications module: RF
Kind of module: FM transceiver
Frequency: 433.92MHz
Interface: SPI
Supply voltage: 1.8...3.6V DC
Transmitter output power: 13dBm
Mounting: SMD
Data transfer rate: 300kbps
Kind of modulation: FSK; GFSK; OOK
Receiver sensitivity: -120dBm
на замовлення 151 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Написати відгук
Category: RF modules, Description: Module: RF; FM transceiver; FSK,GFSK,OOK; 433.92MHz; SPI; -120dBm, Type of communications module: RF, Kind of module: FM transceiver, Frequency: 433.92MHz, Interface: SPI, Supply voltage: 1.8...3.6V DC, Transmitter output power: 13dBm, Mounting: SMD, Data transfer rate: 300kbps, Kind of modulation: FSK; GFSK; OOK, Receiver sensitivity: -120dBm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RFM300W-433S2 Виробник : HOPE ISM Transceiver Module With +13dBm(100mW) Output Power +20 dBm output power @RFM300HW; +13 dBm output power @RFM300W RFM300W-433S2 RF RFM300W-433s2
кількість в упаковці: 4 шт
на замовлення 38 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
RFM300W-433S2 RFM300W-433S2
Додати до обраних Обраний товар
Виробник : Hope RF rfm300hw_rfm300w_datasheet.pdf Модульні елементи > Радіомодулі
Функціональний опис: Трансивер, 433MHz, інтерфейс SPI, 300кбіт / с, вихідна потужність 20Дб, модуляція: FSK, GFSK, and OOK modulation
Габарити: 16x16x1,8 mm
Живлення: 1,8 ... 3,6 V
Т, °C: -20 ... + 70 ° C
Тип зв’язку: RF
Частота: 433 MHz