RFM69CW-868S2
RFM69CW-868S2 HOPE MICROELECTRONICS
HOPERF Catalog 2020.pdf
Виробник: HOPE MICROELECTRONICS
Category: RF modules
Description: Module: RF; FM transceiver; FSK; 868MHz; SPI; -120dBm; 1.8÷3.6VDC
Type of communications module: RF
Kind of module: FM transceiver
Frequency: 868MHz
Interface: SPI
Receiver sensitivity: -120dBm
Supply voltage: 1.8...3.6V DC
Transmitter output power: 13dBm
Kind of modulation: FSK
Mounting: SMD
Data transfer rate: 300kbps
на замовлення 730 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: RF modules, Description: Module: RF; FM transceiver; FSK; 868MHz; SPI; -120dBm; 1.8÷3.6VDC, Type of communications module: RF, Kind of module: FM transceiver, Frequency: 868MHz, Interface: SPI, Receiver sensitivity: -120dBm, Supply voltage: 1.8...3.6V DC, Transmitter output power: 13dBm, Kind of modulation: FSK, Mounting: SMD, Data transfer rate: 300kbps.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RFM69CW-868S2 Виробник : HOPE 868MHz 1.8?3.6V 13dBm RFM69CW-868S2; RFM69CW-868-S2 ISM TRANSCEIVER MODULE HOPE RF RFM69CW-868-S2