RFM69HCW-433-S2
RFM69HCW-433-S2 Hope RF
rfm69hcw-datasheet.pdf
Код товару: 82843
1 Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hope RF
Функціональний опис: Трансивер FSK, GFSK, MSK, GMSK, 433МГц, інтерфейс SPI, 300кбіт / с
Габарити: 16x16 mm
Живлення: 1,8 ... 3,6 V
Т, °C: -40 ... + 85 ° C
Тип зв’язку: RF
Частота: 433 MHz
Інтерфейс: SPI
Тип пристрою: Трансивер
у наявності 20 шт:
14 шт - склад
1 шт - РАДІОМАГ-Київ
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RFM69HC-433-S2
RFM69HC-433-S2
Код товару: 171991
Додати до обраних Обраний товар
Габарити: 16x16 mm
Живлення: 1,8...3,6 V
Т, °C: -40...+85°C
Тип зв’язку: RF
Частота: 433 MHz
Інтерфейс: SPI
у наявності: 7 шт
3 шт - РАДІОМАГ-Харків
Ціна
RFM69HCW-433-S2 Виробник : HOPE 433MHz 1.8?3.6V +20dBm Replace old module RFM22B RFM69HCW-433-S2 ISM TRANSCEIVER MODULE HOPE RF RFM69HCW-433S2
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 20 шт:
Мінімальне замовлення: 10
на замовлення 40 шт:
RFM69HCW-433-S2 Виробник : HOPE MICROELECTRONICS ISM Transceiver Module
на замовлення 66 шт:
Мінімальне замовлення: 41
товару немає в наявності
З цим товаром купують
Антена спіральна 433МГц, 2,15dBi. 40901000013 Hope RF
HP-433-2_5A-23_5T_433Mhz.pdf
Корпусні та встановлювальні вироби > Антени
Стандарт: 433 МГц Антена
Виконання: внутрішня
Опис: довжина: 37мм
Підсилення, dBi: 2,15 dBi
Кабель та роз’єми: на плату
Частота: 433 МГц
у наявності: 688 шт
651 шт - склад
12 шт - РАДІОМАГ-Львів
5 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
RFM69HCW-868S2 (REV3.0)
rfm69hcw-datasheet.pdf
RFM69HCW-868S2 (REV3.0)
Модульні елементи > Радіомодулі
Функціональний опис: Трансивер FSK, GFSK, MSK, GMSK, 868МГц, інтерфейс SPI, 300кбіт / с
Габарити: 16x16 mm
Живлення: 1,8 ... 3,6 V
Частота: 868 MHz