RFM98PW-433S2
  • RFM98PW-433S2
  • RFM98PW-433S2
RFM98PW-433S2 Hope RF
RFM98PW-datasheet.pdf
Код товару: 158461
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hope RF
Функціональний опис: Бездротовий SMD трансивер. Модуляція FSK, GFSK, MSK, GMSK, LoRaTM, OOK. Інтерфейси підключення: SPI, I/O. Програмований бітрейт до 300 кбіт/с. Потужність передавача: +30dBm, чутливість приймача: -136dBm. Живлення: 3,3VDC. Габарити: 35,4 x18x3, 85mm.
Габарити: 35,4x18x3,85 mm
Живлення: 3,3 V
Т, °C: -20...+70°C
Тип зв’язку: RF
Частота: 433 MHz
Інтерфейс: SPI
Тип пристрою: Трансивер
у наявності 68 шт:
56 шт - склад
3 шт - РАДІОМАГ-Київ
3 шт - РАДІОМАГ-Львів
Ціна
Description: Module: transceiver; RF; FSK,GFSK,GMSK,LoRa,MSK,OOK; 433.92MHz
Type of communications module: transceiver
Kind of module: RF
Kind of modulation: FSK; GFSK; GMSK; LoRa; MSK; OOK
Frequency: 433.92MHz
Interface: GPIO; SPI
Receiver sensitivity: -139dBm
Supply voltage: 5...6V DC
Mounting: SMD
Transmitter output power: 27dBm
Data transfer rate: 300kbps
на замовлення 52 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
RFM98PW-433S2 Виробник : HOPE LoRa Transceiver Module +27dBm; 433MHz; 300kbps; 5V~6V; -20°C~70°C; RFM98P-433S2; RFM98PW-433S2 RF RFM98PW-433s2
кількість в упаковці: 5 шт
на замовлення 4 шт:
Мінімальне замовлення: 5
на замовлення 20 шт:
на замовлення 20 шт:
RFM98PW-433S2 Модуль фірми HopeRF, трансивер LORA потужністю 25 мВт, робоча частота 433 МГц MODULE
товару немає в наявності
З цим товаром купують
RFM98W-433S2
rfm95_96_97_98w.pdf
RFM98W-433S2
Виробник: Hope RF
Модульні елементи > Радіомодулі
Функціональний опис: Трансивер, 433МГц, інтерфейс SPI, 300 кбіт / с, вихідна потужність + 20dBm
Габарити: 16x16x1,8 mm
Живлення: 1,8 ... 3,7 V
Т, °C: -20 ... + 70 ° C
Тип зв’язку: RF
Частота: 433 MHz
Інтерфейс: SPI
Тип пристрою: Трансивер
у наявності: 56 шт
48 шт - склад
2 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Магніт NdFeB, диск/циліндр D10 x 2 mm (N38), Ni + Cu + Ni (нікель)
1 Додати до обраних Обраний товар
magnetickhsduidf.pdf
Виробник: HHII
Корпусні та встановлювальні вироби > Магніти
Матеріал: N38, NdFeB, Ni + Cu + Ni (нікель)
Габарити: Диск (циліндр), D = 10мм, h = 2мм
Тип: Неодимовий
Форма: Диск (циліндр)
Зусилля на відрив (прибл.): 1,2 kg
30 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 4
Флюс H036
Флюс H036
Виробник: AOYUE
Паяльне обладнання, витратні матеріали для пайки > Флюси для пайки
Категорія: Флюс
Опис: Флюс каніфольний, тюбик
Пасте-гель
у наявності: 39 шт
22 шт - склад
2 шт - РАДІОМАГ-Львів
10 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Дротяний припій, 1mm, 100g, з флюсом, свинцевий, CYNEL Sn60Pb40-SW26/2.5% Ø1.0, 100g (WG-01X-01-1-100-6 / LC60-1.00/0.1)
24 Додати до обраних Обраний товар
cynel.pdf
Виробник: CYNEL
Паяльне обладнання, витратні матеріали для пайки > Припої, паяльні пасти
Категорія: Припій з флюсом
Опис: Припій для м'якої пайки з флюсом. Припій: Sn60Pb40; дріт; 1,0мм; 0,1кг; флюс: F-SW26; 2,5%, температура плавлення:190 ° С
Вага/Об’єм/К-сть: 100 g
Діаметр: 1 mm
Склад сплаву: Sn60Pb40
Температура плавлення: 190°C
Вид припоя: Свинцевий
73 шт - РАДІОМАГ-Київ
54 шт - РАДІОМАГ-Львів
32 шт - РАДІОМАГ-Харків
58 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
120 Ohm 5% 0,25W вив. (CR025SJTB-120R-Hitano) (S)
CR-S_080911.pdf
Виробник: Hitano
Вивідні резистори > 0,25W
Номінал: 120 Ohm
Точність: ±5%
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 250 V
Габарити: 3,2х1,6 mm; Dвів = 0,45 mm