Продукція > RICHCO > RFS2-18-18-A5
RFS2-18-18-A5
RFS2-18-18-A5 RICHCO
Category: Ferrites for cables
Description: Core: ferrite; for flat cable; 55Ω; A: 28.5mm; B: 6.5mm; C: 18mm
Ferrite application: for flat cable
E dimension: 1mm
D dimension: 23.5mm
C dimension: 18mm
B dimension: 6.5mm
A dimension: 28.5mm
Impedance at 25MHz: 55Ω
Impedance at 100MHz: 127Ω
на замовлення 91 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrites for cables, Description: Core: ferrite; for flat cable; 55Ω; A: 28.5mm; B: 6.5mm; C: 18mm, Type of core: ferrite, Core material: ferromagnetic A5, Ferrite application: for flat cable, E dimension: 1mm, D dimension: 23.5mm, C dimension: 18mm, B dimension: 6.5mm, A dimension: 28.5mm, Impedance at 25MHz: 55Ω, Impedance at 100MHz: 127Ω.
Інші пропозиції RFS2-18-18-A5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RFS2-18-18-A5 Виробник : RICHCO, INC. Фер. сердечник на плоский кабель (шлейф), 22.8*6.5mm, 127 Ом/100МГц Група товару: Осердя з феромагнітних матеріалів (крім фільтрів) Од. вим: шт