Продукція > RICHCO > RFS2-21-12-A5
RFS2-21-12-A5
RFS2-21-12-A5 RICHCO
Виробник: RICHCO
Category: Ferrites for cables
Description: Core: ferrite; for flat cable; 30Ω; A: 33.5mm; B: 6.5mm; C: 12mm; MnZn
Type of core: ferrite
Ferrite application: for flat cable
Impedance at 25MHz: 30Ω
Impedance at 100MHz: 66Ω
A dimension: 33.5mm
B dimension: 6.5mm
C dimension: 12mm
D dimension: 27mm
E dimension: 1.3mm
Core material: MnZn
Написати відгук
Category: Ferrites for cables, Description: Core: ferrite; for flat cable; 30Ω; A: 33.5mm; B: 6.5mm; C: 12mm, Type of core: ferrite, Ferrite application: for flat cable, Impedance at 25MHz: 30Ω, Impedance at 100MHz: 66Ω, A dimension: 33.5mm, B dimension: 6.5mm, C dimension: 12mm, D dimension: 27mm, E dimension: 1.3mm, Core material: ferromagnetic A5.
Інші пропозиції RFS2-21-12-A5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RFS2-21-12-A5 RFS2-21-12-A5 Виробник : RICHCO RFS2-8-12-A5.pdf Category: Ferrites for cables
Description: Core: ferrite; for flat cable; 30Ω; A: 33.5mm; B: 6.5mm; C: 12mm
Type of core: ferrite
Impedance at 25MHz: 30Ω
Impedance at 100MHz: 66Ω
A dimension: 33.5mm
B dimension: 6.5mm
C dimension: 12mm
D dimension: 27mm
E dimension: 1.3mm