Продукція > RICHCO > RFS2-21-8-A5
RFS2-21-8-A5
RFS2-21-8-A5 RICHCO
RFS2-8-12-A5.pdf
Виробник: RICHCO
Category: Ferrites for cables
Description: Core: ferrite; for flat cable; 21Ω; A: 33.5mm; B: 6.5mm; C: 8mm
Type of core: ferrite
Core material: ferromagnetic A5
Ferrite application: for flat cable
C dimension: 8mm
E dimension: 1.3mm
B dimension: 6.5mm
A dimension: 33.5mm
D dimension: 27mm
Impedance at 100MHz: 53Ω
Impedance at 25MHz: 21Ω
на замовлення 555 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrites for cables, Description: Core: ferrite; for flat cable; 21Ω; A: 33.5mm; B: 6.5mm; C: 8mm, Type of core: ferrite, Core material: ferromagnetic A5, Ferrite application: for flat cable, C dimension: 8mm, E dimension: 1.3mm, B dimension: 6.5mm, A dimension: 33.5mm, D dimension: 27mm, Impedance at 100MHz: 53Ω, Impedance at 25MHz: 21Ω.
Інші пропозиції RFS2-21-8-A5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RFS2-21-8-A5 Виробник : RICHCO, INC. Осердя: феритове; на плоский кабель; 21Ом; A: 33,5мм; Б: 6,5мм Група товару: Осердя з феромагнітних матеріалів (крім фільтрів) Од. вим: шт