Продукція > RFX LIMITED > RFX-22-40.0M50IY16
RFX-22-40.0M50IY16
RFX-22-40.0M50IY16 RFX Limited
RFX-22-40.0M50IY16.pdf
Виробник: RFX Limited
Description: CRYSTAL 40MHZ 2520 30PPM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 16pF
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms
Frequency: 40 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 40MHZ 2520 30PPM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 16pF, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms, Frequency: 40 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RFX-22-40.0M50IY16 RFX-22-40.0M50IY16 Виробник : RFX Limited RFX-22-40.0M50IY16.pdf Description: CRYSTAL 40MHZ 2520 30PPM
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 16pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Part Status: Active
Frequency: 40 MHz