Продукція > RFX LIMITED > RFX-53-30.0M40IL10
RFX-53-30.0M40IL10
RFX-53-30.0M40IL10 RFX Limited
RFX-53-30.0M40IL10.pdf
Виробник: RFX Limited
Description: CRYSTAL 30MHZ 5032 30PPM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 10pF
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms
Frequency: 30 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 30MHZ 5032 30PPM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 10pF, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms, Frequency: 30 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RFX-53-30.0M40IL10 RFX-53-30.0M40IL10 Виробник : RFX Limited RFX-53-30.0M40IL10.pdf Description: CRYSTAL 30MHZ 5032 30PPM
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 10pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Part Status: Active
Frequency: 30 MHz