Продукція > RFX LIMITED > RFX-63-40.0M50IY18
RFX-63-40.0M50IY18
RFX-63-40.0M50IY18 RFX Limited
RFX-63-40.0M50IY18.pdf
Виробник: RFX Limited
Description: CRYSTAL 40MHZ 6035 30PPM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: 3rd Overtone
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms
Frequency: 40 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 40MHZ 6035 30PPM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 18pF, Size / Dimension: 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: 3rd Overtone, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms, Frequency: 40 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RFX-63-40.0M50IY18 RFX-63-40.0M50IY18 Виробник : RFX Limited RFX-63-40.0M50IY18.pdf Description: CRYSTAL 40MHZ 6035 30PPM
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 18pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: 3rd Overtone
Part Status: Active
Frequency: 40 MHz