RGP0207CHJ130M
RGP0207CHJ130M TE Connectivity / Holsworthy
product-2-1623708-3.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Thick Film Resistors - Through Hole RGP0207CH 5% 130M
на замовлення 3541 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 130M OHM 5% 1/4W AXIAL, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±5%, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±350ppm/°C, Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 130 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RGP0207CHJ130M RGP0207CHJ130M Виробник : TE Connectivity Passive Product product-2-1623708-3.datasheet.pdf Description: RES 130M OHM 5% 1/4W AXIAL
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±5%
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±350ppm/°C
Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 130 mOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
RGP0207CHJ130M RGP0207CHJ130M Виробник : TE Connectivity eng_ds_1773267_c.pdf Res Thick Film 130M Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±350ppm/°C Conformal Coated AXL Ammo