RGP15B-E3/54
RGP15B-E3/54 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
rgp15a.pdf
Виробник: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE STANDARD 100V 1.5A DO204AC
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 150 ns
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 1.5A
Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15)
Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 175°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.3 V @ 1.5 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 100 V
на замовлення 7674 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE STANDARD 100V 1.5A DO204AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 150 ns, Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 1.5A, Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15), Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 175°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.3 V @ 1.5 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 100 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RGP15B-E3/54 RGP15B-E3/54 Виробник : Vishay General Semiconductor rgp15a.pdf Rectifiers 100 Volt 1.5A 150ns 50 Amp IFSM
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
RGP15B-E3/54 RGP15B-E3/54 Виробник : Vishay Semiconductors rgp15a.pdf Rectifiers 100 Volt 1.5A 150ns 50 Amp IFSM
Мінімальне замовлення: 3
RGP15B-E3/54 RGP15B-E3/54 Виробник : Vishay rgp15a.pdf Diode Switching 100V 1.5A 2-Pin DO-15 T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
RGP15B-E3/54 RGP15B-E3/54 Виробник : Vishay General Semiconductor - Diodes Division rgp15a.pdf Description: DIODE STANDARD 100V 1.5A DO204AC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Through Hole
Technology: Standard
Part Status: Active