RGP15M-E3/73
RGP15M-E3/73 Vishay General Semiconductor
rgp15a.pdf
Виробник: Vishay General Semiconductor
Rectifiers 1000 Volt 1.5A 500ns 50 Amp IFSM
на замовлення 3840 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE GEN PURP 1KV 1.5A DO204AC, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 500 ns, Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 1.5A, Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15), Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 175°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 1000 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.3 V @ 1.5 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 1000 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RGP15M-E3/73 RGP15M-E3/73 Виробник : Vishay Semiconductors rgp15a.pdf Rectifiers 1000 Volt 1.5A 500ns 50 Amp IFSM
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
RGP15M-E3/73 RGP15M-E3/73 Виробник : Vishay rgp15a.pdf Diode Switching 1KV 1.5A 2-Pin DO-15 Ammo
товару немає в наявності
RGP15M-E3/73 RGP15M-E3/73 Виробник : Vishay General Semiconductor - Diodes Division rgp15a.pdf Description: DIODE GEN PURP 1KV 1.5A DO204AC
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 500 ns
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 1.5A
Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15)
Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 175°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 1000 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.3 V @ 1.5 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 1000 V