Продукція > VISHAY DALE > RH00515K00FE02
RH00515K00FE02
RH00515K00FE02 Vishay Dale
rhnh.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES CHAS MNT 15K OHM 1% 7.5W
Power (Watts): 7.5W
Tolerance: ±1%
Lead Style: Solder Lugs
Features: Moisture Resistant
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±20ppm/°C
Size / Dimension: 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.335" (8.51mm)
Part Status: Active
Resistance: 15 kOhms
на замовлення 81 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: VISHAY - RH00515K00FE02 - WIREWOUND RESISTOR, 15KOHM, 7.5W, 1%, tariffCode: 85332100, Produkthöhe: 8.13, rohsCompliant: YES, Widerstandstechnologie: Wirewound, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Widerstandsmontage: Chassis Mount, Qualifikation: MIL-PRF-18546, Nennleistung: 7.5, Widerstandstyp: -, Widerstand: 15, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55, Widerstandstoleranz: ± 1%, Widerstandsanschlüsse: Solder Lug, Temperaturkoeffizient: ± 20ppm/°C, Produktlänge: 15.24, euEccn: NLR, Produktpalette: RH Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: -, Betriebstemperatur, max.: 250, Produktbreite: 16.41, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (16-Jan-2020).
Інші пропозиції RH00515K00FE02
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH00515K00FE02 RH00515K00FE02 Виробник : VISHAY 2047297.pdf Description: VISHAY - RH00515K00FE02 - WIREWOUND RESISTOR, 15KOHM, 7.5W, 1%
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 8.13
rohsCompliant: YES
Widerstandstechnologie: Wirewound
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Widerstandsmontage: Chassis Mount
Qualifikation: MIL-PRF-18546
Nennleistung: 7.5
Widerstandstyp: -
Widerstand: 15
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55
Widerstandstoleranz: ± 1%
Widerstandsanschlüsse: Solder Lug
Temperaturkoeffizient: ± 20ppm/°C