RH00525R00FE02
RH00525R00FE02 Vishay / Dale
rhnh.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Chassis Mount 7.5watt 25ohm 1% MKD 5watt
на замовлення 104 шт:
Написати відгук
Description: VISHAY - RH00525R00FE02 - WIREWOUND RESISTOR, 25 OHM, 7.5W, 1%, tariffCode: 85331000, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: MIL-PRF-18546, directShipCharge: 25, usEccn: EAR99.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH00525R00FE02 RH00525R00FE02 Виробник : Vishay Dale rhnh.pdf Description: RES CHAS MNT 25 OHM 1% 7.5W
на замовлення 45 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
RH00525R00FE02 RH00525R00FE02 Виробник : VISHAY 2047297.pdf Description: VISHAY - RH00525R00FE02 - WIREWOUND RESISTOR, 25 OHM, 7.5W, 1%