RH005300R0FE02
RH005300R0FE02 Vishay / Dale
rhnh.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Chassis Mount 7.5watt 300ohm 1% MKD 5watt
на замовлення 26 шт:
Написати відгук
Description: VISHAY - RH005300R0FE02 - WIREWOUND RESISTOR, 300 OHM, 7.5W, 1%, tariffCode: 85331000, Produkthöhe: 0, rohsCompliant: YES, Widerstandstechnologie: Wirewound, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Widerstandsmontage: Chassis Mount, Qualifikation: MIL-PRF-18546, Nennleistung: 7.5W, Widerstandstyp: 0, Widerstand: 300ohm, usEccn: EAR99, Netzsteckertyp: 0, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: 1%, Widerstandsanschlüsse: Solder Lug, Temperaturkoeffizient: 20ppm/C, Produktlänge: 0, euEccn: NLR, Produktpalette: RH Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: -, Betriebstemperatur, max.: 250°C, Produktbreite: 0, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (16-Jan-2020).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH005300R0FE02 RH005300R0FE02 Виробник : Vishay Dale rhnh.pdf Description: RES CHAS MNT 300 OHM 1% 7.5W
Power (Watts): 7.5W
Tolerance: ±1%
Lead Style: Solder Lugs
Features: Moisture Resistant
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±20ppm/°C
Size / Dimension: 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.335" (8.51mm)
Resistance: 300 Ohms
на замовлення 35 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
RH005300R0FE02 RH005300R0FE02 Виробник : VISHAY 2047297.pdf Description: VISHAY - RH005300R0FE02 - WIREWOUND RESISTOR, 300 OHM, 7.5W, 1%
tariffCode: 85331000
Produkthöhe: 0
rohsCompliant: YES
Widerstandstechnologie: Wirewound
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Widerstandsmontage: Chassis Mount
Qualifikation: MIL-PRF-18546
Nennleistung: 7.5W
Widerstandstyp: 0
Widerstand: 300ohm
usEccn: EAR99
Netzsteckertyp: 0
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: 1%
Widerstandsanschlüsse: Solder Lug
Temperaturkoeffizient: 20ppm/C
Produktlänge: 0
euEccn: NLR
Produktpalette: RH Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: -
Betriebstemperatur, max.: 250°C
Produktbreite: 0
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (16-Jan-2020)
на замовлення 3 шт:
RH005300R0FE02 rhnh.pdf
на замовлення 160 шт:
RH005300R0FE02 RH005300R0FE02 Виробник : Vishay rhnh.pdf Res Wirewound 300Ohm 1% 7.5W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Card