RH0053K650FE02
RH0053K650FE02 Vishay / Dale
rhnh-1762472.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Chassis Mount 7.5watt 3.65Kohms 1% MKD 5watt
на замовлення 2 шт:
Написати відгук
Res Wirewound 3.65KOhm 1% 7.5W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Card.
Інші пропозиції RH0053K650FE02
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH0053K650FE02 RH0053K650FE02 Виробник : Vishay rhnh.pdf Res Wirewound 3.65KOhm 1% 7.5W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Card