Продукція > VISHAY DALE > RH010100R0FE02
RH010100R0FE02
RH010100R0FE02 Vishay Dale
rhnh.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES CHAS MNT 100 OHM 1% 12.5W
Power (Watts): 12.5W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±20ppm/°C
Size / Dimension: 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.405" (10.29mm)
Resistance: 100 Ohms
на замовлення 398 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 100 OHM 1% 12.5W, Power (Watts): 12.5W, Tolerance: ±1%, Lead Style: Solder Lugs, Features: Moisture Resistant, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Box, Temperature Coefficient: ±20ppm/°C, Size / Dimension: 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 0.405" (10.29mm), Resistance: 100 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH010100R0FE02 RH010100R0FE02 Виробник : Vishay / Dale rhnh.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount 12.5watt 100ohm 1% MKD 10watt
на замовлення 436 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
RH010100R0FE02 RH010100R0FE02 Виробник : Vishay rhnh.pdf Res Wirewound 100Ohm 1% 12.5W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Card