Продукція > VISHAY > RH01012R00FE02
RH01012R00FE02
RH01012R00FE02 Vishay
rhnh.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 12Ohm 1% 12.5W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Card
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - RH01012R00FE02 - WIREWOUND RESISTOR, 12 OHM, 12.5W, 1%, tariffCode: 85332100, Produkthöhe: 0, rohsCompliant: YES, Widerstandstechnologie: Wirewound, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Widerstandsmontage: Chassis Mount, Qualifikation: MIL-PRF-18546, Nennleistung: 12.5W, Widerstandstyp: 0, Widerstand: 12ohm, usEccn: EAR99, Netzsteckertyp: 0, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: 1%, Widerstandsanschlüsse: Solder Lug, Temperaturkoeffizient: 20ppm/C, Produktlänge: 0, euEccn: NLR, Produktpalette: RH Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: -, Betriebstemperatur, max.: 250°C, Produktbreite: 0, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (16-Jan-2020).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH01012R00FE02 RH01012R00FE02 Виробник : Vishay / Dale Wirewound Resistors - Chassis Mount 12.5watt 12ohm 1% MKD 10watt
на замовлення 63 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
RH01012R00FE02 RH01012R00FE02 Виробник : VISHAY 2047297.pdf Description: VISHAY - RH01012R00FE02 - WIREWOUND RESISTOR, 12 OHM, 12.5W, 1%
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0
rohsCompliant: YES
Widerstandstechnologie: Wirewound
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Widerstandsmontage: Chassis Mount
Qualifikation: MIL-PRF-18546
Nennleistung: 12.5W
Widerstandstyp: 0
Widerstand: 12ohm
usEccn: EAR99
Netzsteckertyp: 0
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: 1%
Widerstandsanschlüsse: Solder Lug
Temperaturkoeffizient: 20ppm/C
Produktlänge: 0
euEccn: NLR
Produktpalette: RH Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: -
Betriebstemperatur, max.: 250°C
Produktbreite: 0
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (16-Jan-2020)
на замовлення 72 шт:
Мінімальне замовлення: 3
RH01012R00FE02 RH01012R00FE02 Виробник : Vishay rhnh.pdf Res Wirewound 12Ohm 1% 12.5W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Card
на замовлення 72 шт:
товару немає в наявності