Продукція > VISHAY > RH010160R0FE02
RH010160R0FE02
RH010160R0FE02 Vishay
rhnh.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 160Ohm 1% 12.5W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Card
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 78 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
RH010160R0FE02 RH010160R0FE02 Виробник : Vishay rhnh.pdf Res Wirewound 160Ohm 1% 12.5W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Card