Продукція > VISHAY DALE > RH0101R000FC02
RH0101R000FC02
RH0101R000FC02 Vishay Dale
rhnh.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES CHAS MNT 1 OHM 1% 12.5W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 12.5W
Tolerance: ±1%
Lead Style: Solder Lugs
Features: Moisture Resistant
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.405" (10.29mm)
Resistance: 1 Ohms
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 1 OHM 1% 12.5W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 12.5W, Tolerance: ±1%, Lead Style: Solder Lugs, Features: Moisture Resistant, Package / Case: Axial, Box, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 0.405" (10.29mm), Resistance: 1 Ohms.
Інші пропозиції RH0101R000FC02
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH0101R000FC02 RH0101R000FC02 Виробник : Vishay rhnh.pdf Res Wirewound 1Ohm 1% 12.5W ±50ppm/°C Aluminum Housed Axial Card
товару немає в наявності
RH0101R000FC02 RH0101R000FC02 Виробник : Vishay / Dale rhnh.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount 12.5watt 1ohm 1% MKD 10watt