Продукція > VISHAY > RH0101R620FC02
RH0101R620FC02
RH0101R620FC02 Vishay
rhnh.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 1.62Ohm 1% 12.5W ±50ppm/°C Aluminum Housed Axial Card
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції RH0101R620FC02
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH0101R620FC02 RH0101R620FC02 Виробник : Vishay rhnh.pdf Res Wirewound 1.62Ohm 1% 12.5W ±50ppm/°C Aluminum Housed Axial Card
на замовлення 8 шт: