RH01020K00FC02
RH01020K00FC02 Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Chassis Mount 12.5watt 20Kohm 1% MKD 10watt
на замовлення 35 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Wirewound 20KOhm 1% 12.5W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Card.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH01020K00FC02 RH01020K00FC02 Виробник : Vishay rhnh.pdf Res Wirewound 20KOhm 1% 12.5W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Card
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
на замовлення 1 шт:
на замовлення 45 шт:
товару немає в наявності
товару немає в наявності