RH010210R0FC02
RH010210R0FC02 Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Chassis Mount 12.5watt 210ohm 1% MKD 10watt
на замовлення 36 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Wirewound 210Ohm 1% 12.5W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Card.
Інші пропозиції RH010210R0FC02
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH010210R0FC02 RH010210R0FC02 Виробник : Vishay rhnh.pdf Res Wirewound 210Ohm 1% 12.5W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Card