Продукція > VISHAY DALE > RH01025K00FC02
RH01025K00FC02
RH01025K00FC02 Vishay Dale
rhnh.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES CHAS MNT 25K OHM 1% 12.5W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 12.5W
Tolerance: ±1%
Lead Style: Solder Lugs
Features: Moisture Resistant
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±20ppm/°C
Size / Dimension: 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.405" (10.29mm)
Resistance: 25 kOhms
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 25K OHM 1% 12.5W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 12.5W, Tolerance: ±1%, Lead Style: Solder Lugs, Features: Moisture Resistant, Package / Case: Axial, Box, Temperature Coefficient: ±20ppm/°C, Size / Dimension: 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 0.405" (10.29mm), Resistance: 25 kOhms.
Інші пропозиції RH01025K00FC02
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH01025K00FC02 RH01025K00FC02 Виробник : Vishay / Dale rhnh-220018.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount 12.5watt 25Kohm 1% MKD 10watt
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
RH01025K00FC02 RH01025K00FC02 Виробник : Vishay rhnh.pdf Res Wirewound 25KOhm 1% 12.5W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Card
товару немає в наявності