RH01025R00FE02
RH01025R00FE02 Vishay / Dale
rhnh.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Chassis Mount 12.5watt 25ohm 1% MKD 10watt
на замовлення 179 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 25 OHM 1% 12.5W, Power (Watts): 12.5W, Tolerance: ±1%, Lead Style: Solder Lugs, Features: Moisture Resistant, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Box, Temperature Coefficient: ±20ppm/°C, Size / Dimension: 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 0.405" (10.29mm), Resistance: 25 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH01025R00FE02 RH01025R00FE02 Виробник : VISHAY 2047297.pdf Description: VISHAY - RH01025R00FE02 - WIREWOUND RESISTOR, 25 OHM, 12.5W, 1%
tariffCode: 85331000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: MIL-PRF-18546
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
RH01025R00FE02 RH01025R00FE02 Виробник : Vishay Dale rhnh.pdf Description: RES CHAS MNT 25 OHM 1% 12.5W
Power (Watts): 12.5W
Tolerance: ±1%
Lead Style: Solder Lugs
Features: Moisture Resistant
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±20ppm/°C
Size / Dimension: 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.405" (10.29mm)
Resistance: 25 Ohms