RH0102K500FE02
RH0102K500FE02 Vishay / Dale
rhnh-1762472.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Chassis Mount 12.5watt 2.5Kohm 1% MKD 10watt
на замовлення 138 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 2.5K OHM 1% 12.5W, Power (Watts): 12.5W, Tolerance: ±1%, Lead Style: Solder Lugs, Features: Moisture Resistant, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Box, Temperature Coefficient: ±20ppm/°C, Size / Dimension: 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 0.405" (10.29mm), Part Status: Active, Resistance: 2.5 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH0102K500FE02 RH0102K500FE02 Виробник : Vishay Dale rhnh.pdf Description: RES CHAS MNT 2.5K OHM 1% 12.5W
Power (Watts): 12.5W
Tolerance: ±1%
Lead Style: Solder Lugs
Features: Moisture Resistant
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±20ppm/°C
Size / Dimension: 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.405" (10.29mm)
Part Status: Active
Resistance: 2.5 kOhms