Продукція > VISHAY > RH0102R000FE02
RH0102R000FE02
RH0102R000FE02 Vishay
rhnh.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 2Ohm 1% 12.5W ±50ppm/°C Aluminum Housed Axial Card
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 58
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - RH0102R000FE02 - WIREWOUND RESISTOR, 2 OHM, 12.5W, 1%, tariffCode: 85332100, Produkthöhe: 0, rohsCompliant: YES, Widerstandstechnologie: Wirewound, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Widerstandsmontage: Chassis Mount, Qualifikation: MIL-PRF-18546, Nennleistung: 0, Widerstandstyp: 0, Widerstand: 0, usEccn: EAR99, Netzsteckertyp: 0, Betriebstemperatur, min.: 0, Widerstandstoleranz: ± 1%, Widerstandsanschlüsse: Solder Lug, Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C, Produktlänge: 0, euEccn: NLR, Produktpalette: RH Series, productTraceability: No, Nennspannung: 0, Betriebstemperatur, max.: 0, Produktbreite: 0, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (16-Jan-2020).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH0102R000FE02 RH0102R000FE02 Виробник : Vishay Dale rhnh.pdf Description: RES CHAS MNT 2 OHM 1% 12.5W
Power (Watts): 12.5W
Tolerance: ±1%
Lead Style: Solder Lugs
Features: Moisture Resistant
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.405" (10.29mm)
Resistance: 2 Ohms
на замовлення 589 шт:
Кількість Ціна
RH0102R000FE02 RH0102R000FE02 Виробник : Vishay / Dale rhnh.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount 12.5watt 2ohm 1% MKD 10watt
на замовлення 161 шт:
RH0102R000FE02 RH0102R000FE02 Виробник : Vishay rhnh.pdf Res Wirewound 2Ohm 1% 12.5W ±50ppm/°C Aluminum Housed Axial Card
товару немає в наявності
RH0102R000FE02 RH0102R000FE02 Виробник : VISHAY 2047297.pdf Description: VISHAY - RH0102R000FE02 - WIREWOUND RESISTOR, 2 OHM, 12.5W, 1%
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0
rohsCompliant: YES
Widerstandstechnologie: Wirewound
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Widerstandsmontage: Chassis Mount
Qualifikation: MIL-PRF-18546
Nennleistung: 0
Widerstandstyp: 0
Widerstand: 0
usEccn: EAR99
Netzsteckertyp: 0
Betriebstemperatur, min.: 0
Widerstandstoleranz: ± 1%
Widerstandsanschlüsse: Solder Lug
Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C