Продукція > VISHAY > RH01030R00FE02
RH01030R00FE02
RH01030R00FE02 Vishay
rhnh.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 30Ohm 1% 12.5W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Card
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - RH01030R00FE02 - WIREWOUND RESISTOR, 30 OHM, 12.5W, 1%, tariffCode: 85331000, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: MIL-PRF-18546, directShipCharge: 25, usEccn: EAR99.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH01030R00FE02 RH01030R00FE02 Виробник : VISHAY 2047297.pdf Description: VISHAY - RH01030R00FE02 - WIREWOUND RESISTOR, 30 OHM, 12.5W, 1%
tariffCode: 85331000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: MIL-PRF-18546
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
на замовлення 88 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
RH01030R00FE02 RH01030R00FE02 Виробник : Vishay rhnh.pdf Res Wirewound 30Ohm 1% 12.5W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Card
на замовлення 4 шт:
на замовлення 88 шт:
RH01030R00FE02 RH01030R00FE02 Виробник : Vishay / Dale Wirewound Resistors - Chassis Mount 12.5watt 30ohm 1% MKD 10watt