Продукція > VISHAY > RH0104R000FE02
RH0104R000FE02
RH0104R000FE02 Vishay
rhnh.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 4Ohm 1% 12.5W ±50ppm/°C Aluminum Housed Axial Card
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - RH0104R000FE02 - WIREWOUND RESISTOR, 4 OHM, 12.5W, 1%, tariffCode: 85332100, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: MIL-PRF-18546, directShipCharge: 25, usEccn: EAR99.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH0104R000FE02 RH0104R000FE02 Виробник : Vishay rhnh.pdf Res Wirewound 4Ohm 1% 12.5W ±50ppm/°C Aluminum Housed Axial Card
на замовлення 105 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 64
RH0104R000FE02 RH0104R000FE02 Виробник : Vishay / Dale Wirewound Resistors - Chassis Mount 12.5watt 4ohm 1% MKD 10watt
на замовлення 707 шт:
RH0104R000FE02 RH0104R000FE02 Виробник : VISHAY 2047297.pdf Description: VISHAY - RH0104R000FE02 - WIREWOUND RESISTOR, 4 OHM, 12.5W, 1%
tariffCode: 85332100
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: MIL-PRF-18546
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
на замовлення 89 шт:
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 7 шт: