Продукція > VISHAY > RH01056R00FC02
RH01056R00FC02
RH01056R00FC02 Vishay
rhnh.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 56Ohm 1% 12.5W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Card
на замовлення 340 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 332
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH01056R00FC02 RH01056R00FC02 Виробник : Vishay rhnh.pdf Res Wirewound 56Ohm 1% 12.5W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Card
на замовлення 340 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
RH01056R00FC02 RH01056R00FC02 Виробник : Vishay / Dale rhnh-1762472.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount 12.5watt 56ohm 1% MKD 10watt