RH0105R000FE02
RH0105R000FE02 Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Chassis Mount 12.5watt 5ohm 1% MKD 10watt
на замовлення 90 шт:
термін постачання 70-79 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - RH0105R000FE02 - WIREWOUND RESISTOR, 5 OHM, 12.5W, 1%, tariffCode: 85332100, Produkthöhe: 0, rohsCompliant: YES, Widerstandstechnologie: Wirewound, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Widerstandsmontage: Chassis Mount, Qualifikation: MIL-PRF-18546, Nennleistung: 12.5W, Widerstandstyp: 0, Widerstand: 5ohm, usEccn: EAR99, Netzsteckertyp: 0, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: 1%, Widerstandsanschlüsse: Solder Lug, Temperaturkoeffizient: 50ppm/C, Produktlänge: 0, euEccn: NLR, Produktpalette: RH Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: -, Betriebstemperatur, max.: 250°C, Produktbreite: 0, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (16-Jan-2020).
Інші пропозиції RH0105R000FE02
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH0105R000FE02 RH0105R000FE02 Виробник : Vishay rhnh.pdf Res Wirewound 5Ohm 1% 12.5W ±50ppm/°C Aluminum Housed Axial Card
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
на замовлення 5 шт:
RH0105R000FE02 RH0105R000FE02 Виробник : VISHAY 2047297.pdf Description: VISHAY - RH0105R000FE02 - WIREWOUND RESISTOR, 5 OHM, 12.5W, 1%
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0
rohsCompliant: YES
Widerstandstechnologie: Wirewound
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Widerstandsmontage: Chassis Mount
Qualifikation: MIL-PRF-18546
Nennleistung: 12.5W
Widerstandstyp: 0
Widerstand: 5ohm
usEccn: EAR99
Netzsteckertyp: 0
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: 1%
Widerstandsanschlüsse: Solder Lug
Temperaturkoeffizient: 50ppm/C
Produktlänge: 0
euEccn: NLR
Produktpalette: RH Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: -
Betriebstemperatur, max.: 250°C
Produktbreite: 0
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (16-Jan-2020)
на замовлення 7 шт:
товару немає в наявності