RH01075R00FE02
RH01075R00FE02 Vishay / Dale
rhnh.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Chassis Mount 12.5watt 75ohm 1% MKD 10watt
на замовлення 72 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - RH01075R00FE02 - WIREWOUND RESISTOR, 75 OHM, 12.5W, 1%, tariffCode: 85332100, Produkthöhe: 9.91mm, rohsCompliant: YES, Widerstandstechnologie: Wirewound, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Widerstandsmontage: Chassis Mount, Qualifikation: MIL-PRF-18546, Nennleistung: 12.5W, Widerstandstyp: -, Widerstand: 75ohm, usEccn: EAR99, Netzsteckertyp: 12.5W, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Widerstandsanschlüsse: Solder Lug, Temperaturkoeffizient: ± 20ppm/°C, Produktlänge: 19.05mm, euEccn: NLR, Produktpalette: RH Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: -, Betriebstemperatur, max.: 250°C, Produktbreite: 20.32mm, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (16-Jan-2020).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH01075R00FE02 RH01075R00FE02 Виробник : VISHAY 2047297.pdf Description: VISHAY - RH01075R00FE02 - WIREWOUND RESISTOR, 75 OHM, 12.5W, 1%
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 9.91mm
rohsCompliant: YES
Widerstandstechnologie: Wirewound
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Widerstandsmontage: Chassis Mount
Qualifikation: MIL-PRF-18546
Nennleistung: 12.5W
Widerstandstyp: -
Widerstand: 75ohm
usEccn: EAR99
Netzsteckertyp: 12.5W
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Widerstandsanschlüsse: Solder Lug
Temperaturkoeffizient: ± 20ppm/°C
Produktlänge: 19.05mm
euEccn: NLR
Produktpalette: RH Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: -
Betriebstemperatur, max.: 250°C
Produktbreite: 20.32mm
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (16-Jan-2020)
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
RH01075R00FE02 RH01075R00FE02 Виробник : Vishay Dale rhnh.pdf Description: RES CHAS MNT 75 OHM 1% 12.5W
Power (Watts): 12.5W
Tolerance: ±1%
Lead Style: Solder Lugs
Features: Moisture Resistant
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±20ppm/°C
Size / Dimension: 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.405" (10.29mm)
Part Status: Active
Resistance: 75 Ohms
на замовлення 169 шт:
RH01075R00FE02 RH01075R00FE02 Виробник : Vishay rhnh.pdf Res Wirewound 75Ohm 1% 12.5W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Card