Продукція > VISHAY > RH0107R680FC02
RH0107R680FC02
RH0107R680FC02 Vishay
rhnh.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 7.68Ohm 1% 12.5W ±50ppm/°C Aluminum Housed Axial Card
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції RH0107R680FC02
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH0107R680FC02 RH0107R680FC02 Виробник : Vishay rhnh.pdf Res Wirewound 7.68Ohm 1% 12.5W ±50ppm/°C Aluminum Housed Axial Card