Продукція > VISHAY > RH010806R0FE02
RH010806R0FE02
RH010806R0FE02 Vishay
rhnh.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 806Ohm 1% 12.5W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Card
на замовлення 208 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції RH010806R0FE02
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH010806R0FE02 RH010806R0FE02 Виробник : Vishay rhnh.pdf Res Wirewound 806Ohm 1% 12.5W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Card